nobelART T7000

nobelART T7000 – Model 2021

W opcji możliwość fabrycznego montażu elektrycznie opuszczanego łóżka w jadalni - wersja "HB"

Fabrycznie nowy Kamper - Półinterga. Przebieg „zerowy”. Na podwoziu Forda - kraj produkcji Niemcy. 130 KM, DMC 3500 kg - można prowadzić na prawo jazdy kat. "B". 5 homologowanych miejsc do jazdy z pasami bezpieczeństwa, 2-7 miejsc do spania. Bardzo oszczędny. Luksusowa tapicerka. 

Podana cena 37068€ netto nie zawiera stałej opłaty transferowej (1715€ netto) i akcyzy 3,1%. Kampery sprzedawane w Polsce przez polską firmę na polską fakturę VAT z wydaną Kartą Pojazdu. Bez ukrytych kosztów. Dochodzi tylko opłata za rejestrację 180,50 zł. Kamper gotowy do rejestracji i finansowania w Polsce. Możliwość fajnej opcji finansowania, ubezpieczenia, rat, leasingu przez naszą firmę...

Niektóre zdjęcia mogą przedstawiać dodatkowe wyposażenie, które jest wyceniane osobno. Prosimy o kontakt. 

Samochód bardzo dobrze wyposażony fabrycznie - zawarte w podanej cenie jest między innymi: 2.0 diesel, 130 KM, 6-biegów, DMC 3500 kg, ABS, ESP+, Hill Assist, Start & Stop, wspomaganie ruszania bez dodawania gazu, lakier metalic, lakierowane zderzaki, halogeny przeciwmgielne, przednie fotele „kapitańskie” z podłokietnikami i obracane, elektryczne szyby, światła DRL, reflektory z LED, aktywne/adaptacyjne doświetlenie zakrętów, 5 siedzeń z pasami, 7,45 m długości, klimatyzacja, Autoradio MP3/USB/Bluetooth, zestaw głośnomówiący, tempomat, komputer pokładowy, dwa akumulatory, łazienka z WC, osobna kabina prysznicowa, kuchenka 3-palnikowa, wielki bagażnik z tyłu pod łóżkiem z drzwiami z obu stron, zbiorniki na czystą i brudną wodę po 100/120 l., toaleta chemiczna, zabezpieczenie przed zamarzaniem wody, najnowsza technologia poszycia GFK (bez drewna w środku / nie aluminium) - gradoodporna, ogrzewanie postojowe Truma, bojler ciepłej wody, lodówka z zamrażarką 140 l. (funkcje gaz lub 12v lub 230v lub AUTO), gniazdka 230V, 12V i USB, dwa równoległe duże łóżka z tyłu z możliwością rozszerzenia na wielkie łoże nawet na 4 osoby, w opcji (wersja HB) opuszczane elektrycznie podwójne łóżko w części środkowej i wiele innych dodatków. 

Kamera cofania zawsze GRATIS !

Możliwe dodatki: Automatyczna skrzynia biegów, Silnik o mocy 170 KM, Markiza, Bagażnik na rowery, Klimatyzacja postojowa (dachowa) z funkcją grzania, Telewizor z DVD lub SMART, Antena DVB-T lub satelitarna, Hubbett (dodatkowe, opuszczane elektrycznie łóżko w jadalni), Zasłony okien kabiny, oraz wiele, wiele innych dodatków... 

UWAGA! Samochód fabrycznie nowy - nieużywany, kupujący będzie pierwszym właścicielem, gwarancja Forda i urządzeń wbudowanych liczona od daty pierwszej rejestracji. 

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło na rozwój nowej serii kamperów nobelART na podwoziu FORD. Rezultatem są modele, które oferują pojazdy półzintegrowane T4000, T5000, T6000 i T7000, a także pojazdy z alkową (sypialnia nad kabiną) A7000, A8000, A8800 i A9000. Od modelu T6000 z przestronnym łóżkiem typu "king", aż po A8000 z łóżkami piętrowymi. Wszystkie modele oferują najwyższy komfort. Ogólnie rzecz biorąc nobelART to kampery, w których można wygodnie podróżować i mieszkać o bardzo przyjemnej stylistyce. Ciepłe kolory nadają wnętrzu atmosferę, a charakterystyczny przód grafitowo-metaliczny sprawia, że kampery przyciągają wzrok. 

Mało tego - DAJEMY GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY !

Ogłoszenie ma charakter poglądowy, nie jest ofertą wprost. Dotyczy w większości kamperów na zamówienie i nie stanowi oferty w rozumieniu prawa – jest materiałem informacyjnym. 

Za ewentualne błędy przepraszamy - nie były zamierzone.

Subskrybuj

Otrzymuj aktualizacje i korzystaj z bezpłatnych zasobów.